top of page
Vitamin Coin
  • ispanev

Майнінг VX за допомогою ViteX Market Making

Updated: Nov 17, 2021

Що відбувається?


Vite щойно запустив ринковий майнінг на парі VITC-000 / VITE. Це дозволяє заробляти токени обміну ViteX (VX) для розміщення замовлень у парі як на покупку, так і на продаж.


Огляд змін в обмінному терміналі


Ось як виглядає оновлений термінал в Інтернеті (або в настільному додатку), коли доступний майнінг:


(Позначка №1, вище) візуальні межі діапазону позначені, тобто всі замовлення, які на даний момент мають право на винагороду за майнінг


(Мітка №2, вище), коли ви вибираєте поле ціни, відображається точний поточний ліміт, нижче якого (для продажу) або вище якого (для покупки) замовлення має бути включено в майнінг.У мобільному додатку все трохи інакше, візуальна розмітка лімітів доступна лише на окремій вкладці Ринки:Після вибору пари (я рекомендую додати найуживаніші з них до вибраного, натиснувши зірочку у верхньому правому куті), ви можете побачити різний фон для отримання відповідних замовлень:


А точне значення (див. етикетку №1 нижче) доступне на головній сторінці, коли ви виберете поле ціни:


Натиснувши кнопку (див. мітку №2, вище), ви можете перейти на сторінку очікуваних та отриманих винагород (див. нижче).


Як почати майнінг?


Майнінг VX - це простий процес. Щоб розпочати видобуток, все, що вам потрібно зробити, це зробити ставку в межах допустимого діапазону майнінгу.


Розмір винагород залежить від багатьох параметрів (точні формули розрахунку див.). Однак загалом ваші винагороди вищі, коли:

1- у вас велика кількість замовлень;

2- ви зберігаєте замовлення довше (винагорода за замовлення розраховується кожні 5 хвилин, замовлення тривалістю менше 5 хвилин не приймаються);


3- ви ближче до найкращого замовлення (тобто вищий шанс на виконання вашого замовлення).Де я можу побачити нагороди?

Ця інформація доступна на вкладці «Майнінг»:

На цій сторінці натисніть на крайню праву кнопку «Маркет-мейкінг як майнінг». Коли ви його виберете, відобразиться статистика очікуваних прибутків за наступні 24 години. Під цим є таблиця з фактично отриманими нагородами (які розподіляються щодня).


У мобільному додатку перехід до статистики винагород відбувається зі сторінки «Торгівля» (див. вище), виберіть вкладку (див. мітку №1 нижче):Під (мітка №2, вище) буде очікувана сума винагороди за день.


Зверніть увагу, що це приблизна винагорода, а не винагорода, яку ви вже здобули. Цей показник може як зростати (наприклад, якщо ви збільшите кількість замовлень), так і зменшуватися (наприклад, якщо ви скасували замовлення) протягом дня.На жаль, немає можливості побачити точну накопичену суму, яку потрібно сплатити за день на поточний момент. Це пов’язано з тим, що точна сума, яка сплачується, залежить від зовнішніх факторів, доступних лише на момент розрахунку платежів (наприклад, кількість VX для розподілу).


Поради та підказки


Пам’ятайте, що тільки ви несете відповідальність за те, що відбувається з вашими активами! Майнінг через маркет-мейкінг завжди несе в собі ризик виконання замовлення. Ви повинні бути готові до того, що в кінцевому підсумку ви купите або продасте VITC/VITE.


Розміщуючи замовлення близько до межі найкращої ставки, ви зменшуєте ризик виходу за межі діапазону. Це дасть вам більшу премію. Але в той же час це несе високий ризик того, що ваші замовлення будуть виконані!


Розміщуючи замовлення на межі ліміту видобутку, ви зменшуєте ризик виконання. Однак зміна ціни може змінити межі майнінгу, так що ваша ставка більше не буде приносити вам винагороди.21 views

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page