top of page
Vitamin Coin
  • shuttlecock3376

Vitamin Coin DAO burada!
Bildiğiniz gibi, VitaminCoinSBP, SBP olarak aldığı günlük $VITE ödüllerinin %50'sini tüm seçmenleri arasında dağıtır. Hatta yakın zamanda 100x VITC çarpanıyla doldurduk!


Şimdi, Vitamin Coin'in gelişiminin bir sonraki aşamasının burada olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Çoğunuzun teknik incelememizden bildiği gibi, VitaminCoinSBP'nin aldığı günlük Vite ödüllerinin ek %25'i Vitamin Coin Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (VITC DAO) üyeleri arasında paylaştırılacaktır.


Pratik anlamda bu, 11 Aralık 2021'den itibaren sizin için her gün daha fazla VITE anlamına geliyor!VITC DAO'nun çok önemli bir işlevi vardır: sonunda yönetişim kararlarından sorumlu olacaktır. VITC DAO üyeleri, Vitamin Coin projesinin gelecekteki gelişmelerini şekillendiren önemli kararların alınmasından sorumlu olacak.


VITC DAO üyesi olarak kaydolmak ve Vitamin Coin projesini geliştirmede bize katılmak için lütfen şu adresten kaydolun: https://register.vitamincoin.org/. Lütfen bu adresin VITC içermesi gerektiğini unutmayın.
11 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page